Obrazy olejne

Wiele osób marzy o udekorowaniu swojego domu lub biura oryginalnym obrazem olejnym na płótnie. W Ado-art wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dzieła polskich artystów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym zbiorem malarstwa olejnego. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz odwiedzenia zarówno naszej strony, jak i warszawskich galerii stacjonarnych.

Obrazy olejne do wnętrz o różnorodnym charakterze

Malarstwo olejne jest jedną z najpopularniejszych technik malarskich. Polega na pokrywaniu naprężonego oraz uprzednio zagruntowanego płótna farbami olejnymi, składającymi się z oleju lnianego oraz różnorodnych pigmentów kolorystycznych. Stosowanie farb olejnych pozwala na dowolne mieszanie kolorów i łączenie ich ze sobą. Stąd bardzo często dzieła malowane tą techniką mają specyficzny charakter – barwy przechodzą jedna w drugą w płynny, naturalny sposób, nadając dziełom specyficzny klimat.

Obrazy olejne na płótnie, ze względu na charakter wykorzystywanych w procesie twórczym farb, nierzadko sprawiają wrażenie onirycznych i nostalgicznych. Malarstwo olejne jest jednak pojęciem bardzo szerokim, dlatego też dzieła powstałe w wyniku stosowania tej techniki są bardzo różnorodne i wpisują się w gusta wielu wielbicieli sztuk wizualnych. Również zgromadzone w naszej galerii propozycje są bardzo urozmaicone – wierzymy, że znajdą Państwo obraz, który stanie się ulubioną ozdobą salonu.

Pejzaże, weduty, abstrakcje – szeroka oferta Ado-art

Przygotowany przez nas zbiór obrazów olejnych na płótnie jest bardzo rozbudowany. Oferujemy na sprzedaż dzieła polskich artystów, w tym Adama Nowakowskiego, Agnieszki Szyfter, Bartosza Frączka, Dawida Figielka, Grzegorza Gmachowskiego i wielu innych uzdolnionych twórców. Coś dla siebie znajdą u nas wielbiciele pejzaży, miejskich panoram, motywów roślinnych, obrazów przedstawiających zwierzęta, ludzi, a także onirycznych abstrakcji.

Niezależnie od tego, czy gustują Państwo w obrazach pełnych kolorów, czy w pracach stonowanych, w Ado-art znajdą Państwo piękne obrazy do salonu, sypialni, jadalni bądź gabinetu. Ciekawy obraz olejny może stać się kolejnym elementem własnej kolekcji sztuki lub atrakcyjnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby z okazji przeprowadzki, ślubu bądź rocznicy. Oryginalne dzieło z pewnością docenią miłośnicy sztuki i niebanalnych ozdób, którzy lubią otaczać się unikatowymi przedmiotami.

Sztuka na co dzień i dla wszystkich

W naszej galerii oferujemy niepowtarzalne obrazy olejne do salonu bądź innych domowych i biurowych przestrzeni. Prace można obejrzeć w naszych oddziałach w Warszawie lub zamówić w sklepie internetowym. Zachęcamy do zapoznania się z abstrakcyjnymi obrazami olejnymi, egzemplarzami przedstawiającymi pejzaże, motywy roślinne, zwierzęce oraz architektoniczne. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo dzieło, które idealnie wpasuje się w aranżację mieszkania oraz przemówi do Państwa wrażliwości.

W celu ułatwienia decyzji oferujemy profesjonalne doradztwo. Stale współpracujemy z dekoratorem wnętrz, więc jesteśmy gotowi na wsparcie Państwa w dopasowaniu obrazu olejnego do wystroju. Jesteśmy także otwarci na oprawę obrazów, którą od lat realizujemy we własnej pracowni ramiarskiej.

Zapraszamy do współpracy!