Galeria grafiki artystycznej

Wśród miłośników sztuk wizualnych spore grono od lat tworzą wielbicieli grafiki. Nic w tym dziwnego – obrazy tworzone za pomocą technik miedziorytu, drzeworytu, akwaforty czy litografii mają wyjątkowy, nierzadko tajemniczy i wymowny charakter. W Ado-art postanowiliśmy więc udostępnić prace czołowych twórców polskiej grafiki artystycznej. W naszej ofercie dostępne są dzieła wykonane różnymi technikami, przedstawiające zarówno realistyczne, jak i abstrakcyjne sceny z motywami ludzi, zwierząt, natury czy architektury.

Poszukują Państwo grafiki artystycznej na sprzedaż? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w sklepie internetowym oraz w warszawskich galeriach.

Piękno artystycznego minimalizmu

Grafika artystyczna to dziedzina sztuki, w ramach której tworzy się obrazy poprzez powielanie na papierze lub tkaninie rysunku z uprzednio przygotowanej formy. Do podstawowych technik zalicza się druk wypukły, wklęsły, płaski i sitowy. Polska grafika artystyczna reprezentowana jest współcześnie przez twórców takich jak Ryszard Baloń czy Zuzanna Sitarska.

Nasza galeria grafiki oferuje szeroki wybór obrazów, powstałych z zastosowaniem różnorodnych metod. Większość dzieł utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce i charakteryzuje je specyficzny, oszczędny styl. Obrazy tego typu doskonale prezentować się więc będą w surowych, nowoczesnych wnętrzach, w których przykłada się wagę do minimalistycznych, nietuzinkowych ozdób. Prace dostępne w naszej galerii grafiki pięknie wyglądać będą także w przestrzeniach klasycznych, urządzonych w eleganckim, wytwornym stylu. W Ado-art służymy profesjonalnym doradztwem z zakresu dopasowania dzieła do stylu wnętrza.

Grafika artystyczna na sprzedaż – oferta Ado-art

W naszej galerii obrazów znajdą Państwo szeroki wybór grafik uznanych polskich artystów. Ich klimat i charakter dopasować można do indywidualnych upodobań oraz do aranżacji wnętrza. Niebanalne grafiki ozdobić mogą gabinet, salon lub hall, a także uzupełnić prywatną kolekcję sztuki. Wiele osób decyduje się także na podarowanie tego typu prac osobom bliskim przy wyjątkowej okazji – oryginalne i niepowtarzalne grafiki polskich malarzy z pewnością docenią miłośnicy sztuki i niebanalnych dekoracji.

W Ado-art służymy fachowym doradztwem i wsparciem na każdym etapie zakupu. Dysponujemy własną pracownią ramiarską oraz współpracujemy z dekoratorem wnętrz i oferujemy jego profesjonalne wsparcie podczas doboru obrazu do konkretnej przestrzeni.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych galerii w Warszawie oraz do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego!