Paweł Łącki: obrazy na sprzedaż

Paweł Łącki

Artystyczne zaiteresowanie artysty skupiaja się na fascynacji zależnościami między kolorem a światłem. Jego celem jest uchwytywanie ulotnych wrażeń, które rozgrywają się przed jego oczami. Artysta podkreśla, że swoboda w podejściu do tego, co widzi, pozwala mu tworzyć swój własny wymarzony świat. Inspiracją dla jego dzieł są liczne plenery, które stanowią bodziec i zachwyt.

Artysta jest członkiem Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików. Brał udział w wielu plenerach zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in.: Grado ’94 (Włochy); Lido Del Estensi ’95 (Włochy); Barcelona ’95 (Hiszpania); Tokio ’04-’07 (stała ekspozycja prac).

Wielokrotnie prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych, m.in.: Dni Kultury Francuskiej ’01 w Warszawie; Galeria MITO ’03 (Warszawa); Tokio ’03 (Japonia); Yokohama ’03 (Japonia); Galeria MITO ’05 (Warszawa); Tokio ’05 (Japonia); Kobe ’05 (Japonia); Galeria MITO ’06, ’07 (Warszawa); Galeria Apollon ’08 (Warszawa); Galeria MITO ’10 (Warszawa); Rok Chopinowski Tokio ’10 (Japonia).

Jego sztuka odznacza się wyjątkowym podejściem do koloru i światła, co pozwala mu tworzyć oryginalne i niepowtarzalne kompozycje.