Galeria obrazów w Klif Gdynia

Galeria obrazów w Klif Gdynia

Niezwykłe wieści dla wszystkich miłośników sztuki! Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Galeria Obrazów Ado-art otwiera swoją siódmą lokalizację – tym razem w Klifie Gdynia Orłowo!

To dla nas niezwykle ważny moment, ponieważ nasza nowa lokalizacja znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych przestrzeni handlowych w Gdyni – Klif Gdynia. Nasz zespół pracował niezwykle ciężko, aby stworzyć przestrzeń, która jest nie tylko estetyczna, ale również zapewnia idealne tło dla prezentacji różnych dzieł sztuki.

W naszej nowej Galerii będziemy prezentować prace utalentowanych artystów zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych. Będzie tez możliwość oprawy obrazów, ponieważ oferujemy pomoc specjalistów przy budowaniu kolekcji dzieł sztuki oraz możliwość namalowania obrazu na zamówienie. Galeria Ado-art będzie oferować szeroki wybór dzieł sztuki, w tym malarstwo, rzeźbę, grafikę i wiele innych form artystycznych. Nasi goście będą mieli okazję zobaczyć zarówno dzieła już uznanych artystów, jak i odkryć młode talenty.

Jesteśmy przekonani, że nasza nowa galeria obrazów stanie się ważnym punktem dla miłośników sztuki. Będziemy organizować specjalne wydarzenia, wernisaże oraz spotkania z artystami, ponieważ zależy nam na tworzeniu inspirujących doświadczeń dla naszych gości.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną odkryć i cieszyć się malarstwem i rzeźbą!
Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych naszej galerii obrazów! Bądźcie na bieżąco z profilami Ado-art, ponieważ znajdziecie tam zawsze najaktualniejsze informacje.
Do zobaczenia w naszej nowej przestrzeni, gdzie sztuka ożywa!

Dodaj komentarz